Jdi na obsah Jdi na menu
 


A jedeme dál....

Rok 2010 nám začal. Co nám vzal, co nového dal ? Hlavně, že zima je za námi, všichni jsme zdrávi, co víc si přát?
Je to skoro na chlup tři roky, co jsem se vydala s kobylkou Jívkou na okružní jízdu kolem naší republiky. Ve zdraví jsme se vrátily a ve vzpomínkách si stále připomínám vše krásné.
Opět mám choutky na to si někam vyjet. Tentokrát už bych jela s párem koníků. Naše stará matadorka Jívka dobře zaučila svou už čtyřletou dceru Jiskru, jak se má chovat v silničním provozu.Od myšlenky k činu u mě není nikdy daleko. Jen si vzpomenu na ty zážitky a jsem opět v tom.

Obrazek

JEDEME SMĚR VELICHOVKY - Po tři neděle, které chci využít na své léčení, budou kobylky v oplocené zahradě, kterou jsem si za tímhle účelem zajednala. Já budu opět spát na voze. Už se těším. Takovéhle cestování je opravdu jako droga.
Není jednoduché doma vše předem udělat, aby má dlouhodobá nepřítomnost nebyla moc znát.
Takže jedeme. Vyjíždíme v sobotu 17.4. dopoledne z Pěkova směr Hronov Červený Kostelec, kde si u dobrých lidí vyprosíme přespání.
Neděli odpoledne bychom rádi byli na místě v lázních Velichovky. Muž za mnou v neděli přijede, přiveze seno, aby kobylky náhodou netrpěly.
Dále mám v úmyslu z lázní Velichvky jet dál směr Jičín, nad Mladou Boleslav a pomalu postupovat směr Plzeň. Cestou si projdu některé naše památky a historické kouty........

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reportáž o začátku naší cesty je tady: http://nachodsky.denik.cz/zpravy_region/na-dalsi-cestu-napric-republikou-se-20100419.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pohoda

(honza, 7. 6. 2012 9:16)

viděl jsem a závoděl jsem pohodu, klídek a mírné dobrodružství v mezích zákona. přiložil bych foto, ale nevím jak.